MRL: Enkel time med øvelser for mage, rumpe og lår. Utstyr som step, vekter og strikker brukes for å stramme opp musklene. Anbefales nybegynnere.
Pilates: Enkel styrketrening for mage og rygg med kroppen din som
motstandskraft. Du får stabilitetstrening for midje og ryggregionen, slik at
lemmene kan bevege seg effektivt og trygt. Passer både for menn og kvinner!
60 min, middels intensitet. Enkel koordinasjon, all trening er på matte.
Pilates med ball: Samme som Pilates, men her brukes stor ball i tillegg til matte. Dette gjør øvelsene litt mer krevende og gjør at du får mer balansetrening. Du bør ha trent noe Pilates før du starter med denne timen. Passer for alle. 60 min, middels/høy intensitet.
Pilates Xtreme: En alternativ styrketreningstime hvor hele kroppen blir trent med en blanding av tradisjonelle Pilates-øvelser, basistrening og utstyr som Catslide™-matter og Bosu. Mage- og ryggmusklene må jobbe kontinuerlig og forbrenningen er høy. Musikk av artister som Muse, Rammstein og Metallica. Pilates Xtreme er beregnet på de som har trent Pilates en stund og andre som trenger nye utfordringer, men kan tilrettelegges for flere nivåer. MANNFOLK oppfordres til å prøve! Les mer om timen her
6 Pack: 30 minutters effektiv magetrening. Timen begynner med lette øvelser for mage og rygg, deretter gir vi magen en real omgang styrketrening. Fokus på ytre og skrå magemuskulatur. NB! Du må varme opp på egenhånd før timen.
Full pakke: 45 min spinning og 45 min styrketrening. Timen starter i spinningsalen etter å ha lagt klar vekter i gruppesalen. Variert trening på sykkelen og mye forskjellig musikk gjør deg god og varm til styrketreningen.
Vi jobber oss gjennom hele kroppen i styrkedelen av timen. Du får full pakke, hele kroppen jobber. Passer alle aldre og nivåer.
Se også oversikten over Les Mills TM gruppetimer

